UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Kiedyś, jak istniało Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej,zlikwidowane przez ś.p.Józefa Gburzyńskiego,to budynki komunalne miały konserwację i remonty,po kasacie powstało zbiurokratyzowane ZBK i jest to co jest.