Wybrany wątek opinii

A co z mieszkańcami ,dostali w zamian mieszkania w apartamentowcach po sasiedzku .A tak swoją drogą proponuję rozebrać urzad w ktorym siedzi wróbel i kolesie ,ile tam mozna mieszkań wybudować ,tez stary i nikomu nie potrzebny
Kom (2020.02.01)
Pójdę nad kanał pokarmić kaczuszki bułką.
Kom (2020.02.01)
Powrót do komentarzy