Wybrany wątek opinii
A co z mieszkańcami ,dostali w zamian mieszkania w apartamentowcach po sasiedzku .A tak swoją drogą proponuję rozebrać urzad w ktorym siedzi wróbel i kolesie ,ile tam mozna mieszkań wybudować ,tez stary i nikomu nie potrzebny
Do moderacji
Odpowiedz
9
10
Pójdę nad kanał pokarmić kaczuszki bułką.
Do moderacji
Odpowiedz
3
1