UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kiedyś, jak istniało Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej,zlikwidowane przez ś.p.Józefa Gburzyńskiego,to budynki komunalne miały konserwację i remonty,po kasacie powstało zbiurokratyzowane ZBK i jest to co jest.