UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W latach 70 jak budynek "szedl" do rozbiorki,to byl rozbierany recznie,rozbiorkowa cegla byla czyszczona I wbudowywana powtornie zwykle w domy jednorodzinne nowobudowane.W tym czasie nie bylo sklepow czy hurtowni w ktorych mozna bylo od reki kupic cegle,cement,wapno.DLA osob fizycznych majacych pozwolenia na budowe NP domu,byly przydzialy mat bud.ktore byly powodem slimaczenia sie budowy,Bo nawet na the przydzialy,nie zawsze te materially byly na skladzie, dlatego czesto budujacy sie ,Musial czesc podstawowych mat ukrasc,o czym wiedziala milicji Obywatelska.Gdy taki prywatny inwestor dostal wezwanie na PG Milicji to byl caly w stresie,Bo zawsze cos mial za uszami.No a swoja droga rozbiorka trwala niekiedy wiecej jak miesiac,a I przy okazji jakis strop na logos spadl,czy ktos zlamal noge.Teraz dwa dni I po chalupie.Garbusiarz cyklista
Zbyszek1