UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A co z mieszkańcami ,dostali w zamian mieszkania w apartamentowcach po sasiedzku .A tak swoją drogą proponuję rozebrać urzad w ktorym siedzi wróbel i kolesie ,ile tam mozna mieszkań wybudować ,tez stary i nikomu nie potrzebny

Kom