UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A co z mieszkańcami ,dostali w zamian mieszkania w apartamentowcach po sasiedzku .A tak swoją drogą proponuję rozebrać urzad w ktorym siedzi wróbel i kolesie ,ile tam mozna mieszkań wybudować ,tez stary i nikomu nie potrzebny

Kom

Anuluj