A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Przed wyborami się ujawniają obiecują i figa złej obiecanki elblazanie nie powinni uczestniczyć w takich spotkaniach które nic nie dają czekamy na referendum
Jestem bardzo wdzięczny Prezydentowi Wróblewskiemu za wybudowany wiadukt, inni mówili przez lata że się nie da, Pan Prezydent Wróblewski postanowił i wybudował Nam wiadukt, jest to kamień węgielny dla dalszego rozwoju dzielnicy.
Korzystam z wiaduktu wiele razy dziennie i wiem co ten wiadukt znaczy dla całej dzielnicy.
Nie tylko chodzi o ciepło ale także o problem ze śmieciami. W obu przypadkach, w Olsztynie i Gdańsku, będą budowane ekologiczne spalarnie odpadów będące zarazem cieplowniami dla tych miast.
Wiadukt jest potrzebny i to jest udana inwestycja czasów Wróblewskiego jako prezydenta. Ale bez przesady z tą wdziecznoscia. Zrobił swoje, od tego jest przecież.
Znowu mundurowi ehhhhhh.
W ciagu paru lat tylko to?pomnik trzeba wybudowac ale czemu ?bzdura z tym domem weterana ludzie ogarnijcie sie.wala z nas robia.
A jest tam pismo obrazkowe?
Mlodzi beda chcieli sie nachapac wiadomo.nie chcemy tego chyba chcemy menadzera bo to bedzie ciezka praca.mlodemu bedzie zalezec na korzysciach dla swoich.
JEST PROGRAM POLSKA MIESZKA CZYLI TANIE MIESZKANIA NA WYNAJEM.KURDE CZY RATUSZ WIE O TYM?A NIE DOMY WETERANOW BUDOWAC JAK LUDZIE NIE MAJA GDZIE MIESZKAC. ZOBACZCIE SAMI. INNE MIASTA JUZ BUDUJA.
Ja nic nie slysze oprocz torow i aut.