UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W ciagu paru lat tylko to?pomnik trzeba wybudowac ale czemu ?bzdura z tym domem weterana ludzie ogarnijcie sie.wala z nas robia.
W ciagu paru lat tylko to?pomnik trzeba wybudowac ale czemu ?bzdura z tym domem weterana ludzie ogarnijcie sie.wala z nas robia.