UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W ciagu paru lat tylko to?pomnik trzeba wybudowac ale czemu ?bzdura z tym domem weterana ludzie ogarnijcie sie.wala z nas robia.


Anuluj