UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

JEST PROGRAM POLSKA MIESZKA CZYLI TANIE MIESZKANIA NA WYNAJEM.KURDE CZY RATUSZ WIE O TYM?A NIE DOMY WETERANOW BUDOWAC JAK LUDZIE NIE MAJA GDZIE MIESZKAC. ZOBACZCIE SAMI. INNE MIASTA JUZ BUDUJA.


Anuluj