UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wiadukt jest potrzebny i to jest udana inwestycja czasów Wróblewskiego jako prezydenta. Ale bez przesady z tą wdziecznoscia. Zrobił swoje, od tego jest przecież.

Ja też tu mieszkam

Anuluj