UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wiadukt jest potrzebny i to jest udana inwestycja czasów Wróblewskiego jako prezydenta. Ale bez przesady z tą wdziecznoscia. Zrobił swoje, od tego jest przecież.
Ja też tu mieszkam
Wiadukt jest potrzebny i to jest udana inwestycja czasów Wróblewskiego jako prezydenta. Ale bez przesady z tą wdziecznoscia. Zrobił swoje, od tego jest przecież.
Ja też tu mieszkam