UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jestem bardzo wdzięczny Prezydentowi Wróblewskiemu za wybudowany wiadukt, inni mówili przez lata że się nie da, Pan Prezydent Wróblewski postanowił i wybudował Nam wiadukt, jest to kamień węgielny dla dalszego rozwoju dzielnicy. Korzystam z wiaduktu wiele razy dziennie i wiem co ten wiadukt znaczy dla całej dzielnicy.

mieszkanieczatorza