98
31.01.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
To ciekawe od kiedy zarządcy dają mieszkania???
?!?! (2020.01.31)
Na pewno pani pracuje?jak tak to sie nalezy.
(2020.01.31)
Z okien limuzyn 3 prezydentow i urzedniczek ciezko dostrzec ludzi ojjjj ciezko.a ile kosztuje chleb? Nie pamietamy .
(2020.01.31)
Dom weterans? Poroniony pomysl a co potrzebuja miejsca na imprezy?ludzie wiemy ze na was glosowali ale zeby pomniki im stawiac? To juz przesada za nasze podatki. Faceci ogarnijcie sie i nie pokazujcie dzialajcie a efekty sami ocenimy. Co nowe posadki szykujecie dla swoich.
(2020.01.31)

info

5  
  1
Mieszkańcy Zatorza boją się, że wiadukt nad torami zapadnie się lada dzień? Wszak pisowcy "wiedzom co mówiom"?
ament (2020.01.31)

info

3  
  1
Ciekawe? Wiadukt będzie dłużej niż pis?
deweloper (2020.01.31)

info

3  
  1
Zatorze to Wuhan Elbląga.
Whn (2020.01.31)
https://www.money.pl/gospodarka/100-mln-euro-z-unijnej-kasy-na-inwestycje-w-gdansku-i-olsztynie-6473287203047041a.html panie prezydencie niech pan czyta jak inni się zabezpieczają w ciepło, no ale Elbląg to grajdołek
(2020.01.31)
a gdzie jest mój link?
(2020.01.31)

info

1  
  0
Gdańsk i Olsztyn dostali z Unii do podziału 100 milionów euro, mogą sobie produkować i energię i ciepło. a u nas niema kto, niestety moderator nie puszcza linka ze strony wp
(2020.01.31)