A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
To ciekawe od kiedy zarządcy dają mieszkania???
Na pewno pani pracuje?jak tak to sie nalezy.
Z okien limuzyn 3 prezydentow i urzedniczek ciezko dostrzec ludzi ojjjj ciezko.a ile kosztuje chleb? Nie pamietamy .
Dom weterans? Poroniony pomysl a co potrzebuja miejsca na imprezy?ludzie wiemy ze na was glosowali ale zeby pomniki im stawiac? To juz przesada za nasze podatki. Faceci ogarnijcie sie i nie pokazujcie dzialajcie a efekty sami ocenimy. Co nowe posadki szykujecie dla swoich.
Mieszkańcy Zatorza boją się, że wiadukt nad torami zapadnie się lada dzień? Wszak pisowcy "wiedzom co mówiom"?
Ciekawe? Wiadukt będzie dłużej niż pis?
Zatorze to Wuhan Elbląga.
https://www.money.pl/gospodarka/100-mln-euro-z-unijnej-kasy-na-inwestycje-w-gdansku-i-olsztynie-6473287203047041a.html panie prezydencie niech pan czyta jak inni się zabezpieczają w ciepło, no ale Elbląg to grajdołek
a gdzie jest mój link?
Gdańsk i Olsztyn dostali z Unii do podziału 100 milionów euro, mogą sobie produkować i energię i ciepło. a u nas niema kto, niestety moderator nie puszcza linka ze strony wp