UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Mlodzi beda chcieli sie nachapac wiadomo.nie chcemy tego chyba chcemy menadzera bo to bedzie ciezka praca.mlodemu bedzie zalezec na korzysciach dla swoich.
Mlodzi beda chcieli sie nachapac wiadomo.nie chcemy tego chyba chcemy menadzera bo to bedzie ciezka praca.mlodemu bedzie zalezec na korzysciach dla swoich.