UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mlodzi beda chcieli sie nachapac wiadomo.nie chcemy tego chyba chcemy menadzera bo to bedzie ciezka praca.mlodemu bedzie zalezec na korzysciach dla swoich.


Anuluj