UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jestem bardzo wdzięczny Prezydentowi Wróblewskiemu za wybudowany wiadukt, inni mówili przez lata że się nie da, Pan Prezydent Wróblewski postanowił i wybudował Nam wiadukt, jest to kamień węgielny dla dalszego rozwoju dzielnicy. Korzystam z wiaduktu wiele razy dziennie i wiem co ten wiadukt znaczy dla całej dzielnicy.
mieszkanieczatorza