UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jestem bardzo wdzięczny Prezydentowi Wróblewskiemu za wybudowany wiadukt, inni mówili przez lata że się nie da, Pan Prezydent Wróblewski postanowił i wybudował Nam wiadukt, jest to kamień węgielny dla dalszego rozwoju dzielnicy. Korzystam z wiaduktu wiele razy dziennie i wiem co ten wiadukt znaczy dla całej dzielnicy.

mieszkanieczatorza

Anuluj