65
23.01.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
kiedyś też będziesz stary i będziesz emerytem jak szczęśliwie dostajesz.A jak chcesz mieć wieżowce to w pociąg i do Warszawy
(2020.01.23)

info

6  
  2
Roberto ty naprawdę jesteś ZERO!!!!!
jezon (2020.01.23)

info

1  
  0
taki plac w dużym miescie powinien przynosic dochody poza dniami targowymi a nie stać odłogiem.
(2020.01.23)
A moim zdaniem kolejna kasa wyrzucona w błoto. Zaściankowe targowisko, które nie daje korzyści dla mieszkańców.
(2020.01.23)

info

3  
  11
Bo i kupili taniej.
Emeryt rencista (2020.01.23)
Zgadzam się. To miejsce powinno żyć przez siedem dni w tygodniu. Na przykład w niedzielę giełda samochodowa. W jakiś inny dzień pchki targ. Itp. Tylko to wymagałoby inicjatywy, myślenia i chęci do pracy ze strony urzędników, a te cechy wśród elbląskich biurokratów są obce. Jeśli nawet ktoś odważy się tam coś zrobić, natychmiast traci posadę, vide Maria Kacprzycka.
Ja też tu mieszkam (2020.01.23)
nic tylko mściwość, pyskówa, podłość i chamstwo i tak od wielu lat porozumiewają się ludzie w Elblągu. I to lubią! Bo to jest ich radość, przyjemność i codzienność.
(2020.01.23)
Myslcie tak dalej jak wam z tym dobrze.
(2020.01.23)
Za kauflandem byl ruski rynek.
(2020.01.23)
Czemu sie nie wyprowadzisz?
(2020.01.23)