A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
kiedyś też będziesz stary i będziesz emerytem jak szczęśliwie dostajesz.A jak chcesz mieć wieżowce to w pociąg i do Warszawy
Roberto ty naprawdę jesteś ZERO!!!!!
taki plac w dużym miescie powinien przynosic dochody poza dniami targowymi a nie stać odłogiem.
A moim zdaniem kolejna kasa wyrzucona w błoto. Zaściankowe targowisko, które nie daje korzyści dla mieszkańców.
Bo i kupili taniej.
Zgadzam się. To miejsce powinno żyć przez siedem dni w tygodniu. Na przykład w niedzielę giełda samochodowa. W jakiś inny dzień pchki targ. Itp. Tylko to wymagałoby inicjatywy, myślenia i chęci do pracy ze strony urzędników, a te cechy wśród elbląskich biurokratów są obce. Jeśli nawet ktoś odważy się tam coś zrobić, natychmiast traci posadę, vide Maria Kacprzycka.
nic tylko mściwość, pyskówa, podłość i chamstwo i tak od wielu lat porozumiewają się ludzie w Elblągu. I to lubią! Bo to jest ich radość, przyjemność i codzienność.
Myslcie tak dalej jak wam z tym dobrze.
Za kauflandem byl ruski rynek.
Czemu sie nie wyprowadzisz?