UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Zgadzam się. To miejsce powinno żyć przez siedem dni w tygodniu. Na przykład w niedzielę giełda samochodowa. W jakiś inny dzień pchki targ. Itp. Tylko to wymagałoby inicjatywy, myślenia i chęci do pracy ze strony urzędników, a te cechy wśród elbląskich biurokratów są obce. Jeśli nawet ktoś odważy się tam coś zrobić, natychmiast traci posadę, vide Maria Kacprzycka.
Ja też tu mieszkam