UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A moim zdaniem kolejna kasa wyrzucona w błoto. Zaściankowe targowisko, które nie daje korzyści dla mieszkańców.
A moim zdaniem kolejna kasa wyrzucona w błoto. Zaściankowe targowisko, które nie daje korzyści dla mieszkańców.