Wybrany wątek opinii
nic tylko mściwość, pyskówa, podłość i chamstwo i tak od wielu lat porozumiewają się ludzie w Elblągu. I to lubią! Bo to jest ich radość, przyjemność i codzienność.
Do moderacji
Odpowiedz
6
3
Czemu sie nie wyprowadzisz?
Do moderacji
Odpowiedz
3
1