Wybrany wątek opinii

nic tylko mściwość, pyskówa, podłość i chamstwo i tak od wielu lat porozumiewają się ludzie w Elblągu. I to lubią! Bo to jest ich radość, przyjemność i codzienność.
(2020.01.23)
Czemu sie nie wyprowadzisz?
(2020.01.23)
Powrót do komentarzy