UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
kiedyś też będziesz stary i będziesz emerytem jak szczęśliwie dostajesz.A jak chcesz mieć wieżowce to w pociąg i do Warszawy
kiedyś też będziesz stary i będziesz emerytem jak szczęśliwie dostajesz.A jak chcesz mieć wieżowce to w pociąg i do Warszawy