Wybrany wątek opinii
taki plac w dużym miescie powinien przynosic dochody poza dniami targowymi a nie stać odłogiem.
Do moderacji
Odpowiedz
10
0
Zgadzam się. To miejsce powinno żyć przez siedem dni w tygodniu. Na przykład w niedzielę giełda samochodowa. W jakiś inny dzień pchki targ. Itp. Tylko to wymagałoby inicjatywy, myślenia i chęci do pracy ze strony urzędników, a te cechy wśród elbląskich biurokratów są obce. Jeśli nawet ktoś odważy się tam coś zrobić, natychmiast traci posadę, vide Maria Kacprzycka.
Do moderacji
Odpowiedz
18
0