UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

nic tylko mściwość, pyskówa, podłość i chamstwo i tak od wielu lat porozumiewają się ludzie w Elblągu. I to lubią! Bo to jest ich radość, przyjemność i codzienność.


Anuluj