UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
nic tylko mściwość, pyskówa, podłość i chamstwo i tak od wielu lat porozumiewają się ludzie w Elblągu. I to lubią! Bo to jest ich radość, przyjemność i codzienność.
nic tylko mściwość, pyskówa, podłość i chamstwo i tak od wielu lat porozumiewają się ludzie w Elblągu. I to lubią! Bo to jest ich radość, przyjemność i codzienność.