38
23.01.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Najważniejsze, że nikomu nic się nie stało.
(2020.01.23)

info

13  
  0
Eeeeee nie tak źle. Jeszcze Golf będzie jeździł. Wyklepie się i jakiś Janusz wiejski będzie pomykal????????
Lysy (2020.01.23)
Gość jesteś taka typowa elbląska ścierą, której jedynym argumentem jest obrażanie innych.
Linda.z (2020.01.23)
@Gosc6543- w jaki sposób wygospodarujesz miejsce na cztery pasy???
(2020.01.23)
Tak samo jak wygospodarowano miejsce pod S7. Trasa powinna iść wzdłuż torów, pomiędzy Jeglownikiem, a Gronowem Elblaskim. Ekspresowki to komfort, a gdzie komfort tam młodzi , wykształceni ludzie, a gdzie młodzi wykształceni ludzie tam inwestycje i rozwój gospodarki. Tego się nie oszuka
Daro87 (2020.01.23)
A wystarczyło trochę więcej rozwagi i tego artykułu jak i komentarzy by wogole nie było
Z i e l a r z (2020.01.23)
W tym województwie a tym bardziej w okolicach jak i samym Elblągu nie ma na nic kasy. 4 pasmówka - budowa samego wiaduktu zaraz na początku jakie to koszta.
Tomasz85 (2020.01.23)
Owszem, ale bez takich inwestycji to nie ma szans, żeby ludzie młodzi i przedsiębiorczy chcieli tu się osiedlić.
Gosc (2020.01.23)
Golfy maja najleosza strefe zgniotu.
(2020.01.23)

info

1  
  1
Troche szpachli i polerki i bedzie jak igla. Nikt niezauwzy ze gokf byl bity.
(2020.01.23)

info

2  
  1