A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Najważniejsze, że nikomu nic się nie stało.
Eeeeee nie tak źle. Jeszcze Golf będzie jeździł. Wyklepie się i jakiś Janusz wiejski będzie pomykal????????
Gość jesteś taka typowa elbląska ścierą, której jedynym argumentem jest obrażanie innych.
@Gosc6543- w jaki sposób wygospodarujesz miejsce na cztery pasy???
Tak samo jak wygospodarowano miejsce pod S7.
Trasa powinna iść wzdłuż torów, pomiędzy Jeglownikiem, a Gronowem Elblaskim.
Ekspresowki to komfort, a gdzie komfort tam młodzi , wykształceni ludzie, a gdzie młodzi wykształceni ludzie tam inwestycje i rozwój gospodarki.
Tego się nie oszuka
A wystarczyło trochę więcej rozwagi i tego artykułu jak i komentarzy by wogole nie było
W tym województwie a tym bardziej w okolicach jak i samym Elblągu nie ma na nic kasy. 4 pasmówka - budowa samego wiaduktu zaraz na początku jakie to koszta.
Owszem, ale bez takich inwestycji to nie ma szans, żeby ludzie młodzi i przedsiębiorczy chcieli tu się osiedlić.
Golfy maja najleosza strefe zgniotu.
Troche szpachli i polerki i bedzie jak igla. Nikt niezauwzy ze gokf byl bity.