Wybrany wątek opinii
Eeeeee nie tak źle. Jeszcze Golf będzie jeździł. Wyklepie się i jakiś Janusz wiejski będzie pomykal????????
Do moderacji
Odpowiedz
6
2
Masz rację jakiś janusz ze wsi emblong????????????
Do moderacji
Odpowiedz
0
0