Wybrany wątek opinii

Eeeeee nie tak źle. Jeszcze Golf będzie jeździł. Wyklepie się i jakiś Janusz wiejski będzie pomykal????????
Lysy (2020.01.23)
Masz rację jakiś janusz ze wsi emblong????????????
Siwy1 (2020.01.24)
Powrót do komentarzy