UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Eeeeee nie tak źle. Jeszcze Golf będzie jeździł. Wyklepie się i jakiś Janusz wiejski będzie pomykal????????
Lysy
Eeeeee nie tak źle. Jeszcze Golf będzie jeździł. Wyklepie się i jakiś Janusz wiejski będzie pomykal????????
Lysy