Wybrany wątek opinii

Nie bronię sprawcy kolizji, ale to jest właśnie polityka GDDKiA...droga krajowa, ruch jak na S7, a oni, co? Jednopasmowego trupa jakim jest DK22 chcą remontować, zakręty prostować, pasy malować. To jest wyrzucanie pieniędzy w błoto, bo ta droga jest NIEBEZPIECZNA, podkreślam to słowo, bo bezpieczna droga to priorytet! Juz dawno powinna powstać tu, bezpieczna 4 pasmowka...sam Wróbel tez ma to wszystko w 4 literach i jak tu żyć w tym zapomnianym orze Boga regionie?
Gosc6543 (2020.01.23)
@Gosc6543 - mozg sobie wyprostuj baranie
(2020.01.23)
A wystarczyło trochę więcej rozwagi i tego artykułu jak i komentarzy by wogole nie było
Z i e l a r z (2020.01.23)
Bezpieczna czteropasmówka, z tym, że Polacy jeżdżą jak de... Brak zachowania podstawowych zasad bezpieczeństwa i ty chcesz 4 pasmówkę, żeby częściej była zablokowana, niż przejezdna.
jdjd (2020.01.23)
@Gosc6543 - To Wróblewski też temu winny, że droga do Malborka ma zakręty?! Ja pier. .. e, za co jeszcze ten człowiek jest winny? Wróblewski jako prezydent Elbląga ma budować 4 pasmową droge do Malborka?
Ploterek (2020.01.24)
Powrót do komentarzy