Zderzenie volkswagena z kią na drodze krajowej nr 22

38
23.01.2020
Zderzenie volkswagena z kią na drodze krajowej nr 22
fot.Michał Skroboszewski
Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło dziś (23 stycznia) około godz. 13 na drodze krajowej nr 22 na wysokości Karczowisk Górnych. Mimo poważnie uszkodzonych pojazdów nikt nie został ranny. Na czas prac służb wprowadzono ruch wahadłowy. Zobacz więcej zdjęć.

Jak dowiedzieliśmy się od pracujących na miejscu zdarzenia policjantów, 58-letni mężczyzna kierujący volkswagenem jechał w kierunku Malborka. Mężczyzna nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na przeciwny pas ruchu, gdzie zderzył się z kierowcą kia.

Mimo poważnych uszkodzeń samochodów, nikomu nic się nie stało. 58-latek jechał sam, kią podróżowało 5 osób, w tym trójka dzieci. Policjanci zatrzymali prawo jazdy kierowcy volkswagena i skierują wniosek do sądu o ukaranie mężczyzny.
   Bezpośrednio po zderzeniu się pojazdów ruch na DK 22 był całkowicie wstrzymany. Niedługo później wprowadzono ruch wahadłowy.

ms

Fotoreportaż

Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
To przez to że asfalt jest czarny i trawa zielona Puzniej dopiszemy do tego którąś partię wedle uznania A to wszystko po to by kierowcy dostali odszkodowania bo przecież to nie jest ich wina
Z i e l a r z (2020.01.23)
Zielarz analfabeto. .później.
(2020.01.23)

info

37  
  4
W golfie poduszki nie otworzyły się
(2020.01.23)

info

7  
  6
To przez to że nie ujawnili list poparcia do KRS
(2020.01.23)

info

6  
  19
Nie bronię sprawcy kolizji, ale to jest właśnie polityka GDDKiA...droga krajowa, ruch jak na S7, a oni, co? Jednopasmowego trupa jakim jest DK22 chcą remontować, zakręty prostować, pasy malować. To jest wyrzucanie pieniędzy w błoto, bo ta droga jest NIEBEZPIECZNA, podkreślam to słowo, bo bezpieczna droga to priorytet! Juz dawno powinna powstać tu, bezpieczna 4 pasmowka...sam Wróbel tez ma to wszystko w 4 literach i jak tu żyć w tym zapomnianym orze Boga regionie?
Gosc6543 (2020.01.23)
Dobrze że golf był stary i skorodowany. Mała sztywność nadwozia bardzo dobrze rozłożyła siłę uderzenia na dużej powierzchni bocznej. Dlatego bez obrażeń. No ale gdyby siedział tam pasażer to już Syriusz by musiał zabrać.
(2020.01.23)

info

25  
  1
Jakie warunki na drodze? Nagle lód pod koła wyskoczył? Czy rano soli pożałowali, bo po co.
(2020.01.23)

info

6  
  4
kolrjny kubia ze wsi!!!
(2020.01.23)

info

4  
  12
@Gosc6543 - mozg sobie wyprostuj baranie
(2020.01.23)
Fart z plusem
jank (2020.01.23)

info

6  
  2