UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Tak samo jak wygospodarowano miejsce pod S7. Trasa powinna iść wzdłuż torów, pomiędzy Jeglownikiem, a Gronowem Elblaskim. Ekspresowki to komfort, a gdzie komfort tam młodzi , wykształceni ludzie, a gdzie młodzi wykształceni ludzie tam inwestycje i rozwój gospodarki. Tego się nie oszuka

Daro87