UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Tak samo jak wygospodarowano miejsce pod S7. Trasa powinna iść wzdłuż torów, pomiędzy Jeglownikiem, a Gronowem Elblaskim. Ekspresowki to komfort, a gdzie komfort tam młodzi , wykształceni ludzie, a gdzie młodzi wykształceni ludzie tam inwestycje i rozwój gospodarki. Tego się nie oszuka
Daro87