38
23.01.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Bezpieczna czteropasmówka, z tym, że Polacy jeżdżą jak de... Brak zachowania podstawowych zasad bezpieczeństwa i ty chcesz 4 pasmówkę, żeby częściej była zablokowana, niż przejezdna.
jdjd (2020.01.23)
Ta droga już dawno nie powinna nazywać się "KRAJOWA". Dziadowstwo !!!!!
drEtker (2020.01.23)

info

4  
  0
Jak otworzyłem stronę to były tylko dwa wpisy. Pomyślałem: kolejny pięćsetny wypadek, pewnie skończy się ludziom pisanie w kółko tego samego. Gdzie tam! Miłość do bredni nie ma granic.
(2020.01.23)

info

1  
  1
Zielarz tak samo hak Twoich błędów ortograficznych
(2020.01.23)
Nie ma wiesniackich czy miejskich aut,ale z pewnoscia sa wiesniaki do ktorych nalezysz bez wzgledu czy mieszkasz na wiosce czy na Zawadzie.
V (2020.01.23)
zaleje asfaltem pas drogowy,
kierowca2/24/5x w tyg. (2020.01.23)
No widzisz hak ty jesteś szposzczegawszy
Z i e l a r z (2020.01.24)
Masz rację jakiś janusz ze wsi emblong????????????
Siwy1 (2020.01.24)
Jak to teraz jest; skoro był trzeźwy to dlaczego zatrzymali prawo jazdy? Zawsze było tak że sprawca kolizji (nie ma poszkodowanych)dostał najwyższy mandat i już.
dlaczego123 (2020.01.24)

info

0  
  1
"Golfy to wieśniackie auta"- Szczególnie czerwone !!! Dzicz wiejska ma się dobrze a to zasługa policji.
(2020.01.24)

info

1  
  2