A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Bezpieczna czteropasmówka, z tym, że Polacy jeżdżą jak de... Brak zachowania podstawowych zasad bezpieczeństwa i ty chcesz 4 pasmówkę, żeby częściej była zablokowana, niż przejezdna.
Ta droga już dawno nie powinna nazywać się "KRAJOWA". Dziadowstwo !!!!!
Jak otworzyłem stronę to były tylko dwa wpisy. Pomyślałem: kolejny pięćsetny wypadek, pewnie skończy się ludziom pisanie w kółko tego samego. Gdzie tam! Miłość do bredni nie ma granic.
Zielarz tak samo hak Twoich błędów ortograficznych
Nie ma wiesniackich czy miejskich aut,ale z pewnoscia sa wiesniaki do ktorych nalezysz bez wzgledu czy mieszkasz na wiosce czy na Zawadzie.
zaleje asfaltem pas drogowy,
No widzisz hak ty jesteś szposzczegawszy
Masz rację jakiś janusz ze wsi emblong????????????
Jak to teraz jest; skoro był trzeźwy to dlaczego zatrzymali prawo jazdy? Zawsze było tak że sprawca kolizji (nie ma poszkodowanych)dostał najwyższy mandat i już.
"Golfy to wieśniackie auta"- Szczególnie czerwone !!! Dzicz wiejska ma się dobrze a to zasługa policji.