UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W tym województwie a tym bardziej w okolicach jak i samym Elblągu nie ma na nic kasy. 4 pasmówka - budowa samego wiaduktu zaraz na początku jakie to koszta.
Tomasz85
W tym województwie a tym bardziej w okolicach jak i samym Elblągu nie ma na nic kasy. 4 pasmówka - budowa samego wiaduktu zaraz na początku jakie to koszta.
Tomasz85