UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W tym województwie a tym bardziej w okolicach jak i samym Elblągu nie ma na nic kasy. 4 pasmówka - budowa samego wiaduktu zaraz na początku jakie to koszta.

Tomasz85

Anuluj