UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tak samo jak wygospodarowano miejsce pod S7. Trasa powinna iść wzdłuż torów, pomiędzy Jeglownikiem, a Gronowem Elblaskim. Ekspresowki to komfort, a gdzie komfort tam młodzi , wykształceni ludzie, a gdzie młodzi wykształceni ludzie tam inwestycje i rozwój gospodarki. Tego się nie oszuka
Daro87