UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tak samo jak wygospodarowano miejsce pod S7. Trasa powinna iść wzdłuż torów, pomiędzy Jeglownikiem, a Gronowem Elblaskim. Ekspresowki to komfort, a gdzie komfort tam młodzi , wykształceni ludzie, a gdzie młodzi wykształceni ludzie tam inwestycje i rozwój gospodarki. Tego się nie oszuka

Daro87

Anuluj