A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Ploterek przecież jest serwis łodzi i jachtów nad rzeką Elbląg, mają nawet swoją przystań naprawiają tam silniki, sprzedają i wymieniają części zamienne, osprzęt, szkolenia prowadzą, mają mobilny serwis.
Maresk nie, ale w Rzeczpospolitej był art., w którym prezes OT Logistic twierdził, że oni chcą wozić zboże z Elbląga przez przekop.
Przecież minister jasno się wypowiadał- najpierw przekop, potem Tor wodny i później most.
Ty głęboka myśl to dlaczego teraz Elbląg nie jest zalany jak jest cieśnina Pilawska, no i jak w ogóle zbudowali Elbląg bez Mierzei jak to możliwe, że 650 lat temu nie było mierzei tylko wysepki i Elbląga nie zalało? Jeszce 550 lat temu były przejścia wodne przez Mierzeję i to bez śluz jak to możliwe że wtedy Katedra i zamek ze starówką nie były cały czas pod wódą? Wez pomyśł głębiej i odpowiedz.
Pod wodą.
A co Ploterek zazdrościsz Rydzykowi, że ma takie wplywy i ogromne grono zwolenników? :D
A żebyś wiedział, dla samego faktu, że Putin nie będzie już mógł blokować Zalewu i kontrolować Polaków na granicy warto zrobić ten przekop chociażby kosztował 10 miliardów. Tak jak zrobili gazoport i naftoport i teraz Polska może słać ropę i gaz na Białoruś i tak trzeba robić, żeby Putin się wkurzał i żeby wiedział, że zakręcenie kurka Białorusi i Ukrainie nic mu nie da. Trzeba taką politykę konsekwentnie robić.
No ale Putin to Wasz, pisy brat.
I znów odgłosy komuchów. Gdyby Rosja budowała ze swojej strony to by grało. Ale jak to możliwe my budujemy dla swoich potrzeb i jak to możliwe bez zgody kacapów?Jednak można budować bez zgody wieloletnich prześladowców narodu Polskiego. Niestety przeszkadza byłym konfidentom i sprzedawczykom na rzecz "przyjaciół". Może było lepiej jak polskie stocznie budowały dla Rosji a 90% gospodarki karmiło kraj który sam zagłodził miliony swoich rodaków. Coś was coraz mniej bo kiedyś w sklepie mięsnym lub w kolejce do lekarza zasłużeni zbowidowcy bez kolejki było was wielu. Cześć ich pamięci oraz ich"generałowi który kulom się nie kłaniał. "
"zazdrościsz Rydzykowi"Ja wolę uczciwe wpływy z pracy, a nie szemrane, wyciśnięte z podległego rządu za wygrane wybory.