Wybrany wątek opinii
Tak właśnie myślałem. Co tam stawiają? Toruńską geotermalną bursztynową komnatę?
Do moderacji
Odpowiedz
2
2
A co Ploterek zazdrościsz Rydzykowi, że ma takie wplywy i ogromne grono zwolenników? :D
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
"zazdrościsz Rydzykowi"Ja wolę uczciwe wpływy z pracy, a nie szemrane, wyciśnięte z podległego rządu za wygrane wybory.
Do moderacji
Odpowiedz
0
2