Wybrany wątek opinii
@Civil - Znajdą zatrudnienie ludzie w porcie bo? Nagle przybędzie miejsc pracy? Port działa sezonowo, ale jest zależny od pogody - niski lub wysoki stan wody, nie otworzą mostu w Nowakowie, zamarznięty zalew - nie ma ruchu. Ale najbardziej to mnie interesuje skąd te miejsca pracy w elbląskim porcie?
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
Ploterek przecież będzie nowy most w Nowakowie i już nie będzie port zależny od niskiego czy wysokiego stanu wody. A co do zmarzniętego Zalewu, to kiedy on taki był? W tym roku nawet śniegu nie było, a w ostatnich kilku latach to śnieg i mróz był góra przez 2-3 tygodnie. A miejsca pracy będą w marinach jak będzie więcej jachtów przypływać, pewnie więcej ludzie będzie pracować w policji wodnjej i Morskim Oddziale SG No i przy przeładunkach. Przy klasyfikacji jednostek itp. Przy transporcie. W serwisach łodzi i jachtów będzie więcej roboty.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
Jaki most? Kiedy ten most? Jak na razie to jest tylko w obietnicach rządu to budowanego przekopu. Tobie też zadam pytanie. Jakie przeładunki? Owszem sam w sobie przekop jest szansą na rozwój turystyki, oby bo jak nie to 3 mld zł pójdą w piach. Serwisy łodzi i jachtów? Nie znam się, ale czy w Elblągu lub okolicach zalewu wiślanego są takie serwisy? Takie duże, żeby obsłużyć te tysiące jachtów? Ale takie naprawdę duże, a nie jakiś pomost nad wodą?
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
Przecież minister jasno się wypowiadał- najpierw przekop, potem Tor wodny i później most.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0