UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ty głęboka myśl to dlaczego teraz Elbląg nie jest zalany jak jest cieśnina Pilawska, no i jak w ogóle zbudowali Elbląg bez Mierzei jak to możliwe, że 650 lat temu nie było mierzei tylko wysepki i Elbląga nie zalało? Jeszce 550 lat temu były przejścia wodne przez Mierzeję i to bez śluz jak to możliwe że wtedy Katedra i zamek ze starówką nie były cały czas pod wódą? Wez pomyśł głębiej i odpowiedz.