Wybrany wątek opinii
Co tam jachty!! Kontenerowce budować! Podobno Maersk chce otworzyć w Elblągu swoją filię i bazę kontenerową. Ahhhh, już widzę ten rozwój miasta, potężne stocznie, wodowanie jednostek, wielkie biurowce i budynki mieszkalne, taki Sea Towers jak w Gdyni, ale większe. Tylko czy taki budynek nie zasłoni słońca starym dziadom z Elbląga?
Do moderacji
Odpowiedz
0
2
Maresk nie, ale w Rzeczpospolitej był art., w którym prezes OT Logistic twierdził, że oni chcą wozić zboże z Elbląga przez przekop.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0