Wybrany wątek opinii

I znów odgłosy komuchów. Gdyby Rosja budowała ze swojej strony to by grało. Ale jak to możliwe my budujemy dla swoich potrzeb i jak to możliwe bez zgody kacapów?Jednak można budować bez zgody wieloletnich prześladowców narodu Polskiego. Niestety przeszkadza byłym konfidentom i sprzedawczykom na rzecz "przyjaciół". Może było lepiej jak polskie stocznie budowały dla Rosji a 90% gospodarki karmiło kraj który sam zagłodził miliony swoich rodaków. Coś was coraz mniej bo kiedyś w sklepie mięsnym lub w kolejce do lekarza zasłużeni zbowidowcy bez kolejki było was wielu. Cześć ich pamięci oraz ich"generałowi który kulom się nie kłaniał. "
zb (2020.01.23)
@zb - Rzeczowa krytyka, jestem PISowcem, nie wiem co odpowiedzieć. .. myślę, myślę, myślę - MAM, napiszę komuchy!
(2020.01.23)
Powrót do komentarzy