115
22.01.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Czyj brat? Na pewno nie pisu
(2020.01.23)
@zb - Rzeczowa krytyka, jestem PISowcem, nie wiem co odpowiedzieć. .. myślę, myślę, myślę - MAM, napiszę komuchy!
(2020.01.23)
To ile wyborów wygrałeś dzięki wpływom z pracy i ilu masz zwolenników, więcej jak Rydzyk?
(2020.01.23)
No żebyś widział, bo komuchy chcą, żeby w Polsce nic nie powstało mają emerytury za prześladowanie Polaków i popierają Rosję. Wszytko co budują im nie pasuje. Gazoport Nie, bo lepiej dla nich płacić za gaz drożej jak Niemcy Rosji, przekop nie, bo lepiej być uzależnionym od Rosji i czekać na ich blokady. Itp.
(2020.01.23)
"To ile wyborów wygrałeś dzięki wpływom z pracy"-- wygrałem swój wybór - jestem uczciwy! Niestety muszę na cwaniaków żyjących ponad stan z państwowych pieniedzy pracować (toruński geotermalny król).
(2020.01.23)
To Ty bądź większym cwaniakiem i przekonaj ludzi, aby mu nie płacili, widać Rydzyk ma głowę na karku skoro potrafi przekonać tyłu ludzi, żeby mu płacili i wspierali jego interesy.
(2020.01.23)
@Instruktor WOPR - rzeka Elbląg nie podlega Prezydentowi. Powszechnie wiadome jest, że rzeka Elbląg to wewnętrzne wody morskie i zarządza nimi zupełnie ktoś inny. To nie ten prezydent. .. .
kataryna (2020.01.23)
Można zbudować 4 pasmową estakadę z Tolkmicka do Krynicy Morskiej (ok. 8 km). Widziałem taką estakadę długości około 200 km z Houston do Nowego Orleanu. Koszt 1km jest prawie taki sam jak kilometra normalnej drogi czyli cała estakada kosztowała by ok. 400 mln zł.
Jerzy11 (2020.01.23)
@Jerzy11 - Zbudować i po co? Krętymi, wąskimi dróżkami do Tolkmicka, potem do toi-toja /bo innych atrakcji brak/ i nareszcie Golden-Gate do Krynicy na ostatki dorszy? Podaj ile ludzi ma Houston i Nowy Orlean. A ile Tolkmicko i Krynica M. ?
(2020.01.23)
do Locke: pkp juz nic tam nie uruchomi, poniewaz wraz ze slonina i ropuchem okrecili leb nadzalewowce a miesiac temu sprzedal dworzec elblag zdroj za miske ryzu. Wlodarze tego miasta i wojewodztwa sa dla nas jak nowotwor. Bardzo ciezko to wyleczyc ale nie znaczy ze nie mozna, mozemy ich wszystkich odsunac od wladzy tylko ze sila. Inaczej sprowadza elblag do prowincji
ursus (2020.01.24)