UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

"zazdrościsz Rydzykowi"Ja wolę uczciwe wpływy z pracy, a nie szemrane, wyciśnięte z podległego rządu za wygrane wybory.


Anuluj