UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
"zazdrościsz Rydzykowi"Ja wolę uczciwe wpływy z pracy, a nie szemrane, wyciśnięte z podległego rządu za wygrane wybory.
"zazdrościsz Rydzykowi"Ja wolę uczciwe wpływy z pracy, a nie szemrane, wyciśnięte z podległego rządu za wygrane wybory.