55
22.01.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Kolego, nie kupisz zadaszonych, wyposażonych ribów po 110k od sztuki. Bzdury gadasz. Jeśli to ma być wielofunkcyjne i wielosezonowe to musi być zamknięte i ogrzewane oraz mieć kompletne wyposażenie, nawigacyjne, ratunkowe i operacyjne. Za 110k to sobie możesz 5metrowego riba kupić z bimini i Yamahą 110 km.
HBe (2020.01.22)
@HBe - O czym ty mówisz ?? Proszę szanowną elbląską policję o informację, ile razy potrzebowali zadaszonej kabiny latem? A zimą co. .. .? Jest webasto??? Do 5-cio metrowego riba 110KM??? Człowieku, czy ty masz mnie, dokładnie mnie za idiotę??? 60 km w zupełności starczy. Mam ponad ćwirćwieczne doświadczenie w ratownictwie wodnym. Wiele udanych akcji i te kończące się smutnym epilogiem też. Szanuj wypowiedzi ludzi, którzy wiedzą, co piszą. Ty piszesz. .przepraszam głupoty. Nie pouczam ciebie, ale nie pouczaj mnie. Co ty chciałeś osiągnąć tym wpisem??? Popierasz zakupy policjii??? No daruj sobie. Proszę. .. nie jestem chyba twoim kolegą. .. trochę refleksji i szacunku człowieku!!!
Instruktor WOPR (2020.01.22)
@HBe - I kończąc. .. proszę o odwagę!!! Fanatyk, marzyciel, czy policjant??? Czy wiesz ile osób spod wody po kilku latach wyciąga policja??? A ile grupa płetwonurków RP??? Nie drażnij, błagam!!! Skontaktuj się proszę z redakcją PORTElu i poproś o telefon do mnie. Pogadamy i wymienimy poglądy. Nie jestem anonimowy. .. Pozdrawiam serdecznie. .naprawdę. ..
Instruktor WOPR (2020.01.22)
Mam nadzieję, że bedzie bezpieczniej na drogach, bo drogowka będzie widoczna. Z tą wymianą co 3 lata to lekka przesada, trzeba bardziej dbać o auta. Przydaloby się też parę tańszych aut, typu KIA - Venga, czy Dacie.
(2020.01.22)

info

4  
  0
Niestety jeśli chodzi o lodzie/jachty/statki to ceny są potwierdzeniem, ze tylko bogatego stać na łódź. Wynika to z technologii i materiałów jakie są potrzebne do produkcji, a to nie jest tanie.
Trara (2020.01.22)
Jest w tym trochę racji....
(2020.01.22)
Po pierwsze to nie KPP to w Pcimu Dolnym tylko Komenda Miejska po drugie zakup centralny tych łodzi zakupiła KGP po trzecie Olsztyn już ma w Giżycku i Mrągowie tu dali ze względu na Zalew i przekop po czwarte jest na wózku slipować można na Fali lub dźwigiem na Bryzie po piąte TOYOTA wcale go ciąga lecz transport tej łódki z Królewickiej na Tysiąlecia był przeprowadzony traktorem może spokojnie dojechać na dowolna pobliską przystań. A co do Was WOPR-wcow to sprzedaliście budynek i miejsce znad rzeki Elbląg i co dalej
Żandarm (2020.01.22)
A karetek w Elblągu nie przybywa. Dobrze, ze już jestem stara choć mnie trochę to przeraża. No bo gdyby coś się stało pierwszy będzie tępak z pałą.
(2020.01.22)

info

0  
  4
Jak po co 8 na Łódź? Załoga plus jak kogoś zatrzymają na łodzi czy będą ratować to gdzie ich wtedy zmieszczą?
(2020.01.23)
Mogli kupić łódkę i 8 wioseł.
(2020.01.23)