UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak po co 8 na Łódź? Załoga plus jak kogoś zatrzymają na łodzi czy będą ratować to gdzie ich wtedy zmieszczą?
Jak po co 8 na Łódź? Załoga plus jak kogoś zatrzymają na łodzi czy będą ratować to gdzie ich wtedy zmieszczą?