UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@HBe - O czym ty mówisz ?? Proszę szanowną elbląską policję o informację, ile razy potrzebowali zadaszonej kabiny latem? A zimą co. .. .? Jest webasto??? Do 5-cio metrowego riba 110KM??? Człowieku, czy ty masz mnie, dokładnie mnie za idiotę??? 60 km w zupełności starczy. Mam ponad ćwirćwieczne doświadczenie w ratownictwie wodnym. Wiele udanych akcji i te kończące się smutnym epilogiem też. Szanuj wypowiedzi ludzi, którzy wiedzą, co piszą. Ty piszesz. .przepraszam głupoty. Nie pouczam ciebie, ale nie pouczaj mnie. Co ty chciałeś osiągnąć tym wpisem??? Popierasz zakupy policjii??? No daruj sobie. Proszę. .. nie jestem chyba twoim kolegą. .. trochę refleksji i szacunku człowieku!!!

Instruktor WOPR

Anuluj