UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Po pierwsze to nie KPP to w Pcimu Dolnym tylko Komenda Miejska po drugie zakup centralny tych łodzi zakupiła KGP po trzecie Olsztyn już ma w Giżycku i Mrągowie tu dali ze względu na Zalew i przekop po czwarte jest na wózku slipować można na Fali lub dźwigiem na Bryzie po piąte TOYOTA wcale go ciąga lecz transport tej łódki z Królewickiej na Tysiąlecia był przeprowadzony traktorem może spokojnie dojechać na dowolna pobliską przystań. A co do Was WOPR-wcow to sprzedaliście budynek i miejsce znad rzeki Elbląg i co dalej

Żandarm