UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A karetek w Elblągu nie przybywa. Dobrze, ze już jestem stara choć mnie trochę to przeraża. No bo gdyby coś się stało pierwszy będzie tępak z pałą.


Anuluj