UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A karetek w Elblągu nie przybywa. Dobrze, ze już jestem stara choć mnie trochę to przeraża. No bo gdyby coś się stało pierwszy będzie tępak z pałą.
A karetek w Elblągu nie przybywa. Dobrze, ze już jestem stara choć mnie trochę to przeraża. No bo gdyby coś się stało pierwszy będzie tępak z pałą.