A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Instruktor rib-em to sobie sam plywaj ... To raz , A dwa żal ci coś scisnal ze tak się rozpisales?
Widziałem dzisiaj tego land criusera jak wyjeżdżał z myjni na grunwaldzkiej, piękny!!!
Japa koniu
Zamiast Land Cruisera trzeba było kupić 3 Dacie Duster z napędem 4x4
zgodnie z tradycją szybko je rozbiją
Z taką "laską"w niebieskim stroju to mogę popływać. ..
@Anioł Stróż.
Dobra tyle dla Elbląga a ile dostał olsztyn.
A skonfiskowane ryby gdzie będą przekazywać ?
Kot Mruczek
@Dorożkarz - Bo kuźwa takie wtedy były samochody, a Janek późniejszy Papież pływał kajakiem, który mu podp. .. li właśnie w Elblągu. ..
Czytam artykół, obejżałem fotki, jeszcze nie doszedłem do komentaży i o tym samym pomyślałem. Gdzie klecha z kropidłem?!