55
22.01.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Instruktor rib-em to sobie sam plywaj ... To raz , A dwa żal ci coś scisnal ze tak się rozpisales?
Marynarz słodkich wód (2020.01.22)
Widziałem dzisiaj tego land criusera jak wyjeżdżał z myjni na grunwaldzkiej, piękny!!!
Oi (2020.01.22)
Japa koniu
Kierownik (2020.01.22)
Zamiast Land Cruisera trzeba było kupić 3 Dacie Duster z napędem 4x4
(2020.01.22)
zgodnie z tradycją szybko je rozbiją
(2020.01.22)

info

13  
  1
Z taką "laską"w niebieskim stroju to mogę popływać. .. @Anioł Stróż.
(2020.01.22)
Dobra tyle dla Elbląga a ile dostał olsztyn.
(2020.01.22)

info

5  
  0
A skonfiskowane ryby gdzie będą przekazywać ? Kot Mruczek
(2020.01.22)
@Dorożkarz - Bo kuźwa takie wtedy były samochody, a Janek późniejszy Papież pływał kajakiem, który mu podp. .. li właśnie w Elblągu. ..
(2020.01.22)
Czytam artykół, obejżałem fotki, jeszcze nie doszedłem do komentaży i o tym samym pomyślałem. Gdzie klecha z kropidłem?!
(2020.01.22)