UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Mam nadzieję, że bedzie bezpieczniej na drogach, bo drogowka będzie widoczna. Z tą wymianą co 3 lata to lekka przesada, trzeba bardziej dbać o auta. Przydaloby się też parę tańszych aut, typu KIA - Venga, czy Dacie.