UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mam nadzieję, że bedzie bezpieczniej na drogach, bo drogowka będzie widoczna. Z tą wymianą co 3 lata to lekka przesada, trzeba bardziej dbać o auta. Przydaloby się też parę tańszych aut, typu KIA - Venga, czy Dacie.


Anuluj