55
22.01.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
A ja x innej beczki..ciekawi mnie inwestycja na ul wschodniej buduja tam oswietlenie miejskie dla budynkow zbk...i znowu pieniadze miejskie wedruja do firmy jak spytalem spod gdyni....ludzie w urzędzie czy tak proste inwestycje i zwiazane z nimi pieniądze nie moga zostawac w Elblagu.....szok
sasuad (2020.01.23)

info

1  
  0
Same silniki kosztuję 150 tyś
Gnoom (2020.01.23)
@Instruktor WOPR - Porządny RIB 6 metrowy z dobrym silnikiem i kompletnym wyposażeniem kosztuje 150k
Włodek (2020.01.23)
@Oi - Z taką ciężką łodzią i w terenie nieutwardzonym to go zaraz utopią znając ich umiejętności. ..
(2020.01.23)
Jakbyś poznał jej charakter to byś zmienił zdanie :D
(2020.01.23)
@Instruktor WOPR - Sensowna opinia, niestety tam gdzie są przetargi to najczęściej decyzje są mocno "scentralizowane"i mało rozsądne. RIB'y są mniejsze, mniej palą, szybciej się nimi dotrze na wodę i zwodować można w praktycznie każdych warunkach, a tutaj to bardziej łódź na pokazy, bo zaraz się skończy kasa na paliwo. Mnie tylko ciekawi czym to będą ciągać, bo ta łódź waży co najmniej 2 500 kg + przyczepka to zaraz przekroczy dopuszczalny uciąg na haku tej Toyoty. Jeśli do tego doliczymy wodowanie niekiedy na miękkim podłożu to zaraz utopią tą Toyotę albo rozwalą sprzęgło/napędy. A zapomniałem policja policji nie zatrzyma, a inspekcja też nie będzie ruszać. ..
Anonimek1 (2020.01.23)
Takim gó**em to sam sobie jeździj!
Dżulius Cezar (2020.01.23)
@Instruktor WOPR - Doprecyzowując uciąg tej Toyoty dla przyczepy z hamulcami to 3 000 kg, a sama łódź bez silników waży 2200 kg, do tego 2 silniki + zbiornik na paliwo 230 litrów + 2 zbiorniki na wodę po 80 litrów + przyczepa i mamy grubo ponad 3 000 na haku.
Anonimek1 (2020.01.23)
@Instruktor WOPR - taka była na sprzedaż bo nikt niechciał
(2020.01.23)
@Instruktor WOPR - Gdzieś tam coś się znasz, ale nie za bardzo. To w założeniu ma być łódź do patrolowania wód, do interwencji. Bardzo dobrze, że mają taką łodź, a nie RIBy, którymi co najwyżej można sobie na ryby popłynąć.
Ploterek (2020.01.23)