UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Mam nadzieję, że bedzie bezpieczniej na drogach, bo drogowka będzie widoczna. Z tą wymianą co 3 lata to lekka przesada, trzeba bardziej dbać o auta. Przydaloby się też parę tańszych aut, typu KIA - Venga, czy Dacie.