UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
W innych miastach mieszkańcy otrzymują pojemniki lub worki w różnych kolorach na śmieci U nas indywidualni mieszkaćy muszą nabyc je sami W sklepach kolorowych worków nie ma. Przy domkachczęsto nie ma gdzie postawiś szpaleru pojemników. Dlaczego w innych miastach wszyscy otrzymują pojemniki lub worki ?????
kki