UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

W innych miastach mieszkańcy otrzymują pojemniki lub worki w różnych kolorach na śmieci U nas indywidualni mieszkaćy muszą nabyc je sami W sklepach kolorowych worków nie ma. Przy domkachczęsto nie ma gdzie postawiś szpaleru pojemników. Dlaczego w innych miastach wszyscy otrzymują pojemniki lub worki ?????

kki