UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A co się dzieje z odzyskanymi odpadami? Sprzedawane czy oddawane za darmo do firm, które je przetwarzają? A jeśli sprzedawane to kto na tym zarabia?

Sartus

Anuluj