UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wszędzie piszą, mówią segreguj bo będzie podwyżka. Ide do śmietnika i akurat jest śmieciarka, mówię do Pana ale ja mam plastiki i szkło do oddania nie mówiąc już o worku śmieci.. i nagle słyszę wrzuca Pan wszystko. Teraz pytanie jak odbywa się segregacja?

Bobi one Kenobi

Anuluj